Sindikat PPDIV

A+ A A-

BELUPO UKUPNI POBJEDNIK 20. SPORTSKIH SUSRETA SINDIKATA PPDIV-a

naslovna

Rovinjsko apartmansko naselje Villas Rubin bilo je i ove godine domaćinom 20. po redu sportskih susreta Sindikata PPDIV-a koji su održani od 23. do 26. svibnja. Na susretima je i ove godine bilo preko 800 članova Sindikata PPDIV-a iz cijele Hrvatske, a ove su nam se godine ponovo vratili uvijek rado viđene kolege iz poljske Solidarnosti (predstavnici Nestlea i poljskog šećera), kao i stalni dragi gosti iz Sindikata KŽI Slovenije, Samostalnog sindikata PPDIV-a Srbije i Sindikata poljoprivrede Crne Gore.

IMG 1292 Copy

Pehar ukupnog pobjednika 20. sportskih susreta Sindikata PPDIV-a ove je godine kući odnijelo koprivničko BELUPO koje je do pobjedničkog pehara došlo osvojivši prvo mjestu u malom nogometu te kuglanju za žene, osvojenim drugim mjestom u odbojci na pijesku te trećim mjestom u pikadu za žene.

ukupni pobjednik

Natjecanja su se odvijala u 13 disciplina u kojima su najbolje rezultate ostvarili:

TENIS

1. mjesto – ŽELJKO KELEUVA, Zagrebačka pivovara
2. mjesto – DOMAGOJ ŠTEFANAC, Zagrebačka pivovara
3. mjesto – DOMAGOJ KOVAČIĆ, Tvornica šećera Osijek

tenis

BELOT

1. mjesto – JAMNICA 1, Zagreb
2. mjesto – PIK VINKOVCI, Vinkovci
3. mjesto – NOVI AGRAR 1, Osijek

belot

BRIŠKULA I TREŠETA

1. mjesto – DUKAT Split 1, Zagreb
2. mjesto – CROMARIS, Zadar
3. mjesto – TDR 1, Rovinj

briskula

BOĆANJE

1. mjesto – SOLANA PAG 1, Pag
2. mjesto – BELJE 1, Darda
3. mjesto – SOLANA PAG 2, Pag

bocanje

PIKADO – M

1. mjesto – AGROPROTEINKA 2, Sesvetski Kraljevec
2. mjesto – AGROLAGUNA, Poreč
3. mjesto – PODRAVKA 1, Koprivnica

pikado M

PIKADO – Ž

1. mjesto – BELJE 2, Darda
2. mjesto – TDR 1, Rovinj
3. mjesto – BELUPO ASKA PRO, Koprivnica

pikado Z

STOLNI TENIS

1. mjesto – PODRAVKA, Koprivnica
2. mjesto – JAMNICA, Zagreb
3. mjesto – BELJE, Darda

stolni tenis

KUGLANJE – M

1. mjesto – SLAVONIJA ŽUPANJA, Županja
2. mjesto – SLADORANA, Županja
3. mjesto – PODRAVKA, Koprivnica

kuglanje M

KUGLANJE – Ž

1. mjesto – BELUPO, Koprivnica
2. mjesto – PODRAVKA LINICE, Koprivnica
3. mjesto – BELJE 2, Darda

kuglanje Z

ODBOJKA NA PIJESKU

1. mjesto – COCA-COLA, Zagreb
2. mjesto – BELUPO, Koprivnica
3. mjesto – NESTLE 1, Poljska

odbojka

POTEZANJE UŽETA – M

1. mjesto – PIK VINKOVCI, Vinkovci
2. mjesto – JAMNICA, Zagreb
3. mjesto – AGRO-TOVARNIK, Tovarnik

potezanje uzeta M

POTEZANJE UŽETA – Ž

1. mjesto – PIK VRBOVEC 1, Vrbovec
2. mjesto – JAMNICA, Zagreb
3. mjesto – BELJE, Darda

potezanje uzeta Z

MALI NOGOMET

1. mjesto – BELUPO, Koprivnica
2. mjesto – PODRAVKA, Koprivnica
3. mjesto – ŠEĆER, Poljska

mali nogomet  

I što reći na kraju…. Upućujemo još jednom čestitke svim osvajateljima pehara i diploma kao i svim natjecateljima i učesnicima ovogodišnjih sportskih susreta, uz zahvalu na sudjelovanju i ugodnom zajedničkom druženju uz pozdrave do iduće godine i novih sportskih nadmetanja i druženja.

otvaranje

zatvaranje

Prijava ili Registracija

Prijava