Search
Close this search box.

Sindikat PPDIV pomaže svojim članovima s potresom stradalih područja

Svjedoci smo katastrofalnih posljedica nakon snažnih potresa koji su protekli tjedan pogodili područje Sisačko-moslavačke županije i koji su, nažalost, uzeli sedam ljudskih života i za sobom ostavili veliku štetu na gotovo svim objektima, obiteljskim kućama, stanovima, gospodarskim objektima, vozilima, prometnoj infrastrukturi,… Među oštećenima ima i naših članova iz Petrinje, Siska, Gline i okolnih mjesta.

Kako bi pokazali solidarnost s našim članovima u ovim teškim trenucima i pokušali im bar donekle ublažiti nastalu štetu na njihovim domovima i pokazali da smo uz njih, Sindikat PPDIV poziva sve svoje podružnice koje su u mogućnosti pomoći da doniraju sredstva za potresom pogođene članove Sindikata PPDIV-a uplatom na račun Sindikata PPDIV-a otvoren za tu svrhu:

Sindikat zaposlenih u poljoprivredi, prehrambenoj i duhanskoj industriji i vodoprivredi Hrvatske

Ljudevita Posavskog 5, Zagreb

IBAN (Hrvatska poštanska banka): HR1523900011100337822

Opis plaćanja: Donacija za stradale u potresu

Nakon što s našim sindikalnim povjerenicima na terenu utvrdimo broj stradalih i oštećenih članova Sindikata PPDIV-a, Glavni odbor donijeti će odluku o određivanju iznosa koji će Sindikat PPDIV zajedno s prikupljenim sredstvima uplatiti na tekuće račune naših članova, uzimajući u obzir veličinu štete nastale na njihovim objektima. Informaciju o doniranim i uplaćenim sredstvima prikupljenim od strane Sindikata PPDIV-a objaviti ćemo na našoj web stranici i u našem glasilu Osvitu.

Pisma podrške i spremnost za pomoć izrazili su naše kolege iz Samostalnog sindikata PPDIVUT BiH te Agrosindikata iz Makedonije dok je naša europska krovna organizacija EFFAT također ponudila pomoć našim članovima čiji su domovi uništeni.

Zahvaljujemo na vašem odazivu.

Predsjednik

Denis Paradiš